Haber Muhteşem

7 Kocalı Hürmüz Gerçek Çıktı! 7 kocalı Hürmüz hikayesi günümüzde adeta gerçek oldu. Evlenme ve düğün vaadiyle erkekleri kandırdı paralarını aldı. Duyanları şok eden gerçek olay…


7 Kocalı Hürmüz Gerçek Çıktı!
15 Ocak 2018 - 16:42 'de eklendi ve 2506 kez görüntülendi.


7 Kocalı Hürmüz Gerçek Çıktı! 7 kocalı Hürmüz hikayesi günümüzde adeta gerçek oldu. Evlenme ve düğün vaadiyle erkekleri kandırdı paralarını aldı. Duyanları şok eden gerçek olay…

Çok sayıda erkeği bu şekilde kandırdığı emniyet güçleri tarafından tespit edildiği belirtiliyor. Çete halinde çalışıyorlarmış…

“Düğünü yaptıktan sonra kayınbabamla kayınvalideme 10 bin lira verip Adana’ya yolladım. Eşimle alışverişe gittik. Mağazadan çıkmadı.”Suriyeli  Emira Mahmod ile ailem diye tanıttığı iki dolandırıcı, ülkemizdeki  gençleri evlenme vadiyle soyup, bırakıyor. Suriye’den Türkiye’ye gelen bir çete, evlenmek isteyen  gençleri dolandırıp sonrada bırakıp kaçıyor.

Evleneceği gençlere aile pozu vererek güvenlerini kazanan çete, 21 yaşında olan Suriyeli Emira Mahmod’u dini nikahla evlendiriyor.

Edinilen bir habere  göre sahte aile, başlık parası olarak 7 ila 10 bin lira alıyor. Yeni gelin ise düğün tamamlandıktan sonra altınları alıp  sonra kaçıyor.Kimi zaman  de söz de evlendiği  gençlere atlara yapılan  sakinleştirici ilaçlarla  uyutarak kayıplara karışıyor.

En son dolandırdığı garson Ahmet Cebi, “Emira’nın sözde anne ve babasıyla tanıştık. Düğün yaptım; anne ve babasına 10 bin TL verdim, 35 bin TL’lik takı taktım. Düğün sonrası ailesini Adana’ya gitmeleri için otogara bıraktım.

Eşimle alışverişe gittik. Mağazadan çıkmadı. Kameralara bakınca anladık ki başörtü ve giysisini çıkarıp altın ve paralarla kaçmış” diye konuştu.

Cebi’nin bir programa  çıkmasıyla, Emira Mahmod’un, Rıfat Güneş ve engelli bir adamı aynı zamanda çok sayıda genci dolandırdığı meydana çıktı. Çete olarak çalıştıkları ve birçok genci kandırdıkları medyada geniş yankı buldu.

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır. Lütfen 1 kez paylaşın…

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER