Haber Muhteşem

Bağırsak Temizleyen Ev Yapımı Elma Sirkesi


Bağırsaklarınızı Ev Yapımı Kürle Temizleyin!
17 Aralık 2016 - 1:57 'de eklendi ve 2417 kez görüntülendi.


Bağırsak temizleyen ev yapımı doğal kür. Bitki uzmanları bu karışımı hastalarına şifa olarak öneriyor. Diyabetten kansere kadar birçok rahatsızlığa karşı doğal maddelerden hazırlanan bu kürü kullanabilirsiniz.

Özellikle öyle bir faydası var ki.. Oldukça kolay hazırlanan bu karışım muhteşem sonuçlar veriyor… Evinizde bulunan basit malzemelerden hazırlayabilirsiniz.

Bu iki gıdadan  oluşan kendi hazırlayacağınız bu kür, bağırsaklardaki kalıntıları temizleyecek. Bağırsakları arındırmak bedenimizdeki zararlı maddelerden kurtulmak, sindirim sisteminizin işlevini daha rahat gerçekleştirmesine olanak sağlayacak.Bu ev yapımı karışım kolay, sağlıklı ve sonuç verici. Bu hızlı bir bağırsak arındırması  değil, yalnızca bedenimizin  kötü atığı süzerek sadece faydalı  bakteriyi sindirim sisteminizde kalmasını sağlıyor.

Bu gıdalardan ilk ki  her evde  bulabileceğiniz elma sirkesi. Elma sirkesi doğal tedavide uzun süredir pek çok  sağlık problemiyle savaşmada yararlıdır. Ucuz ve yalnız bağırsağınıza değil bedenimizin diğer sağlık sorularına da faydası bulunmakta.

Elma sirkesini alırken şişenin dibinde karanlık tortu bulunanı tercih edin. Bu şekil  elma sirkeleri endüstriyel olarak işlememiş  elma sirkesi olup daha fazla besleyiciliği vardır.Bunun yanında  bu tortunun içeriğinde  asetobakter ismiyle  bilinen bakteri bulunmaktadır. Bu bakteri oksijeni fermente ederek elma suyunu sirke oluşumunu sağlar. Bu bakteri beraberinde  midemizde gıdaları  parçalayan bakterilerdendir.

Elma sirkesi bağırsak düzensizliği, kan şeker oranı, ve tansiyonu düşürücü özelliği ile bilinmektedir.

Bu iki maddelik içeceği nasıl hazırlayacağız? Bu bağırsak temizleyen karışımı hazırlamak çok kolay. Maddeleri hazırlayın ve bu kürü kolayca oluşturun ve kullanın.

Yukarıda anlattığımız işlenmemiş elma sirkesi ile doğal katkısız bal gerekmekte. Bir bardak sıcak suyun içerisine – 2 kaşık elma sirkesi – 2 kaşık saf bal Bu içeceği bal tamamen eriyene kadar karıştırın istediğiniz zaman tüketebilirsiniz.

Bu kürü sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin. Hem siz hem de sevdiklerinizin kullanmasında fayda var…


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER