Haber Muhteşem


Damat düğünün ortasında geline döndü ve itiraf etti!Damat bey düğünün tam ortasında geline döndü ve her şey itiraf etti.
01 Ekim 2017 - 7:06 'de eklendi ve 1059 kez görüntülendi.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız

  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin…

  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

damat-dugunun-ortasinda-geline

Damat, düğünün ortasında, geline döndü ve bir başkasını sevdiğini itiraf etti, herkes şok içerisindeydi, sonra bakın ne oldu… ama Zannettiğiniz gibi değil, Şok olacaksınız…

 

Damat düğünün ortasında geline4

Jefferson ve Jessica çifti en mutlu günlerinde düğünlerindeydiler, damat konuşma yapmak için kalktı ve eline mikrofonu aldı her şey çok güzel gidiyordu ki, damat eşine döndü ve kimsenin aklına gelmeyecek şeyler söylemeye başladı, kimse ne olduğunu anlayamadı, herkes şaşkınlık içindeydi.

 

Damat düğünün ortasında geline2

Damat, geline dönüp bir başkasına aşık olduğunu söylediğinde herkes şaşkına dönmüştü, nasıl tepki vereceklerini şaşırdılar, düğünün iptal olacağını zannediyorlardı ki, gerçek ortaya çıktı. İşte o gerçek bakın neymiş, bu olay yüzünüzü güldürecek.

 

Damat düğünün ortasında geline3

Jefferson herkesin içerisinde küçük bir kız çocuğunun önünde diz çöktü ve konuşmasına devam etmeye başladı. Gelinin 8 yaşındaki kızını ölene dek seveceğini ve babalık edeceğini göz yaşlarını içinde söyledi ve yemin etti. Annesiyle evlenerek artık babası olan adam, kızını ne kadar çok sevdiğini ve onun için yapacağı şeyleri saymaya başlamıştı. Herkes ne olduğunu anlamıştı ve gözyaşlarını tutamıyorlardı. Küçük kız ise gözyaşları içerisinde babasını şunları söyledi…

 

Damat düğünün ortasında geline1

Annesiyle evlenerek babası olan Jefferson seni her zaman bir baba olarak seveceğim ve yanında olacağım dedikten sonra küçük kız Giovanna da mikrofonu eline aldı ve yeni babasına gözyaşları içerisinde teşekkür etti.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
Etiketler :

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER