Haber Muhteşem


24 yaşındaki Zafer psikopat gibiydi. Evlenmeden önce bekaret testi istedi. Kızcağız kabul etti. Sonuç: Bakire Çıktı! Ama adam ikna olmadı. Tekrar test istedi Sonra Bir Kere Daha… Daha 18’indeki gelin daha fazla dayanamadı, Ve o korkunç kararı verdi…Defalarca Bekaret Testi Yaptırılan Yeni Gelin İntihar Etti!
26 Temmuz 2017 - 4:33 'de eklendi ve 512 kez görüntülendi.


Tacikistan’lı Zafer P. adlı damat, 18 yaşında olan karısına daha önce yapılan bekaret testlerinden olumlu sonuç çıkmasına rağmen, başka bir bekaret test yaptırması için zorladı. Bundan dolayı karısının intihar etmesine neden olan damat hapse mahkum edildi. Çıkan sonuçlara inanamayan damat, bununla birlikte başka biriyle evleneceğini belirterek karısına psikolojik şiddet uyguladığı öğrenildi.

İki ayrı bekaret testi yaptırılmasına rağmen damat inanmadı.

defalarca-bekaret-testi-yapt%c2%a6-r%c2%a6-lan-yeni-gelin-%c2%a6-ntihar-etti1

Evlenmeden önce devlet tarafından uygulanan bekaret testlerinin yapıldığı Tacikistan’da, 18 yaşında olan genç kız Rajabbi Khurshed, bekaret testinin normal çıkmasına rağmen damat ikna olmadı ve eşine iki ayrı bekaret testi yaptırdı. Ailesine “daha fazla dayanamayacağım” diye söylemiş.

İntihar eden kadının ailesi ise çocuklarının intihar girişiminde bulunmadan önce kendilerine, eşinin bekaret testi yaptırması için zorladığı ve kendisine sürekli başka bir kadınla evleneceğini belirterek tehdit etmesine daha fazla dayanamadığını anlattı.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER