Haber Muhteşem

Eski diziler neden tekrar yayınlanıyor?


Devamını Oku…
22 Ocak 2018 - 11:57 'de eklendi ve 466 kez görüntülendi.


“Çocuklar Duymasın” ve “Türk Malı” dizileri tekrar başladı, “Mahallenin Muhtarları” ve “Akasya Durağı”nın ise yeniden çekileceği söylentileri dolaşıyor. Bayramdan sonra “Avrupa Yakası” ve “Yalan Dünya” dizilerinin bölümleri her gece yayınlanmaya başladı. Tehlikenin farkında mısınız? Bütün bunlar ne anlama geliyor, bakın büyük tehlike nedir…

Çocuklar Duymasın ve Türk Malı gibi yayından kaldırılan diziler tekrar geri döndüler ve reyting alıyorlar. Mahallenin Muhtarları ve Akasya Durağı gibi diğer eski dizilerin ise bir yenileme yapıldıktan sonra tekrar yayınlanabileceği söylentileri yayıldı.

Birçok eski dizi düşük bütçeli kanallar tarafından satın alınıyor ve her gün yayınlanıyor, işin ilginç yanı ise izleniyor. Peki tüm bu dizilerin ortak yanı nedir? Hepsi komedi dizisi ve hepsi daha önce yayınlandı, ömrünü tamamladı ve bitti. Peki ya şimdi…Yeni yapılan diziler çok kısa sürede yayından kaldırılırken, hatta 2. bölümü bile göremeyen birçok dizi varken. Bu eski diziler neden tekrar yayınlanıyor ve bazıları tutuyor?

Türk izleyicisi yeni dizilerin çok vasat olduğunu mu düşüyor yoksa aile yapısına ve ahlaki değerlerine uymadığını mı düşüyor?
Yapımcılar yeni dizilerin beğenilmediğini düşünüp eskiye, nostaljiye mi sarılıyor?

Peki daha önce vatandaş tarafından beğenilmeyen dizilerin tekrar yayına alınması, birçok kişi tarafından bu dizilerin toplum ahlakına, aile yapısına zararlı olduğunu düşündüğü bu dizilere tekrardan sarılmak bize ne kazandırabilir?Peki siz ne düşüyorsunuz değerli okuyucu, sizce bu diziler masum komedi dizileri mi yoksa toplumu dejenere eden, aile yapısını bozan, topluma fayda sağlamayan işler mi?
Facebook sayfamıza görüşlerinizi yazabilirsiniz.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır. Lütfen 1 kez paylaşın…

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Eğer Paylaştıysanız sizlere bir kez daha teşekkür ederiz…

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER