Haber Muhteşem

Genç Kadının Gözünün Geldiği Hali Görenler Şok Oluyor!
Genç kadın gözünün rengini değiştirmek için veya gözüne dövme yaptırmak gayesiyle bir kliniğe gidiyor orada geçirdiği operasyon sonucunda bu kötü hale geliyor. Gerçekten çok üzücü olan bu durum sonrası kadın ne yapacağını şaşırıyor ve soluğu hastanede alıyor, bu durumu ise sosyal medyadan paylaşıyor.


Estetik ameliyatın kötü gitmesi sonucu gözü bu hale geldi.
01 Ekim 2017 - 7:07 'de eklendi ve 1841 kez görüntülendi.


Genç Kadının Gözünün Geldiği Hali Görenler

Yaptığı Şey Sonrası Gözü Bu Hale Geldi, Görenler Hayrete Düştü ama Son Pişmanlık Fayda Verir mi, Yaptığı Şeye İnanamayacaksınız….

0
  • Genç bir kadın gözleri için estetik bir ameliyat olmuştu, bu ameliyat sonrasında karşılaştığı durum gerçekten çok ilginç bir hal aldı. Ameliyat sonrası gözlerinde bir gariplik fark etti ve…

 

Genç Kadının Gözünün Geldiği Hali Görenler3Gözünü renklerdirmek için bir ameliyata girdi ama şimdi gözünü kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Kanada’da yaşayan Catt Gallinger isimli 24 yaşındaki kadın, gözünün beyaz kısmını renklendirmek için ameliyat oldu.

 

Genç Kadının Gözünün Geldiği Hali Görenler2Genç kadın ameliyatlar sonrasında gözüne enjekte edilmiş olan mor sıvının akmaya başlamasıyla ne yapacağını şaşırdı gerçekten endişe etmesine sebep olacak ciddi bir durum ile karşı karşıya kalmıştı…

Fakat ameliyatlar başarılı geçmedi ve gözüne enjekte edilen mor sıvı akmaya başladı ve ortaya bu kötü görüntü çıktı. Genç kadının doktoru ise şu açıklamayı yaptı…

 

Genç Kadının Gözünün Geldiği Hali Görenler4

Ameliyatın kötü sonuç vermesiyle genç kadının gözünü kaybetme tehlikesi olduğunu açıkladı. Gallinger, facebook hesabından gözünün durumuyla ilgili fotoğraflar ve bilgiler paylaştı.

 

Genç Kadının Gözünün Geldiği Hali Görenler1

Paylaştığı fotoğraflarda gözüne enjekte edilen sıvının nasıl aktığı ve gözünü ne hale getirdiği net bir şekilde gözüküyor.

  • Göz damlası kullandıktan sonra görme kaybı yaşamaya başladığı belirtiliyor.

Genç kadın modellik kariyerinin sona erdiği ve tedavi için yüzlerce dolar harcadığını söylüyor.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER