Haber Muhteşem

Eğer bu cümleleri kullanırsanız, evliliğinizdeki kavgaların biteceğini düşünüyoruz.


EVLİLİKTE KAVGALARI BİTİREN 20 CÜMLE
27 Mart 2018 - 16:30 'de eklendi ve 9525 kez görüntülendi.


Bu yazıda anlatılan evlilikle ilgili püf noktaları çoğu evlilik için geçerlidir. İstisna durumları saymazsak eğer bu cümleleri kullanırsanız, evliliğinizdeki kavgaların biteceğini düşünüyoruz. Siz ve eşiniz iyisiniz, uyumlusunuz, akıl sağlığınız yerinde fakat yine de mutlu değilseniz, yine de aranız bozuksa, sorun bilmeden ihmal ettiğiniz basit bir kaç cümle olabilir.

Birçok evlilik bu basit cümleleri söylemekten çekinen çiftler yüzünden kavga gürültüden geçilmiyor.

Hep deniyor ki “O zaten biliyor” ama bilmek, yetmiyor, duymak da gerekli. Bu cümleleri sık sık kullanın ve kavgalardan kurtulun…20 CÜMLE

1) Seni seviyorum. 2) Teşekkür ederim. 3) Olur, mümkündür. 4) Haklısın. (amasız) 5) Seni anlıyorum, seni dinliyorum. 6) Ellerine sağlık. 7) Sen benim için biriciksin. 8) Hata yaptıysan, seni üzdüysem özür dilerim. 9) Seni hiç bir şeye değişmem.

10) Sen benim içi Allah’ın bir lütfusun. 11) İnşallah olur. (saçmalama olmaz öyle şey değil) 12) Sorun değil. 13) Sana değil başka bir şeye kızgınım, üzgünüm, sinirliyim, stresliyim. (Bunu açıklayın) 14) Senin için dua etmeyi asla ihmal etmiyorum.

15) Biraz sabredelim olur inşallah. 16) Canın sağ olsun. 17) Hakkını helal et. 18) Allah senden razı olsun. 19) Bunu harika yapmışsın, seni takdir ediyorum. 20) Yaptığın fedakarlıkları biliyorum asla unutmuyorum.İşte bu kadar basit. Her şeyin anahtarı tatlı söz ve birbirini dinlemek konuşmaktır. Neredeyse bütün sorunların kaynağı birbirimizi iyi anlamadığımızdan varsaydıklarımızdan, ve kötüye yorduklarımızdandır.

Güzel düşün güzel olsun kaidesini duymuşsunuzdur, bu kaideye inanın ve uygulamayı asla ihmal etmeyin. Çünkü güzel düşünürseniz, güzel konuşursanız emin olun güzel şeyler karşınıza çıkacaktır.

Sevdikleriniz yanınızda iken onların kıymetini bilin. Sevdiklerinizin kıymetini bildiğinizin en iyi yolu onları nasıl hissettirdiğinizdir ve bu dünyada takdir edilmekten anlaşılmaktan daha iyi hissettiren bir şey yoktur.

Bu yazıyı beğendiyseniz, sevdiklerinizle, ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz yakınlarınızla paylaşın. Eğer bunun gibi güzel yazıları okumak istiyorsanız sayfamızı beğenmeyi unutmayın.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER