Haber Muhteşem http://www.habermuhtesem.com Haberin Merkezi Fri, 11 Aug 2017 02:31:11 +0000 tr-TR hourly 1 http://cdn.habermuhtesem.com/uploads/2016/11/cropped-hayret-türkiye-1-1-32x32.png Haber Muhteşem http://www.habermuhtesem.com 32 32 119102149 Film Gibi Cinayet Olayı, Katil Öyle Bir Oyun Oynamış ki… http://www.habermuhtesem.com/film-gibi-cinayet-olayi-katil-oyle-bir-oyun-oynamis-ki-1799.html http://www.habermuhtesem.com/film-gibi-cinayet-olayi-katil-oyle-bir-oyun-oynamis-ki-1799.html#respond Wed, 09 Aug 2017 03:02:44 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1799 Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin… Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Film Gibi Cinayet Olayı, Katil Öyle Bir Oyun Oynamış ki… Aynur Ö.’nün kocası canice öldürülmüştü, Sami Y. yeğeninin evine gitti, karısına sarıldı, ‘Kim bu caniliği yapmış gülüm’ diyerek acılı […]

Film Gibi Cinayet Olayı, Katil Öyle Bir Oyun Oynamış ki… yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız

  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin…

  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Film Gibi Cinayet Olayı, Katil Öyle Bir Oyun Oynamış ki...1

Film Gibi Cinayet Olayı, Katil Öyle Bir Oyun Oynamış ki… Aynur Ö.’nün kocası canice öldürülmüştü, Sami Y. yeğeninin evine gitti, karısına sarıldı, ‘Kim bu caniliği yapmış gülüm’ diyerek acılı kadını teselli etmeye bile çalıştı. Daha sonra ortaya çıktı aslında öz yeğenini o… Hem de Bakın Neden…

Film Gibi Cinayet Olayı, Katil Öyle Bir Oyun Oynamış ki… yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/film-gibi-cinayet-olayi-katil-oyle-bir-oyun-oynamis-ki-1799.html/feed 0 1799
Kararmış Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır? Deneyince Şok Olacaksınız! http://www.habermuhtesem.com/kararmis-ocak-gozleri-nasil-parlatilir-deneyince-sok-olacaksiniz-1784.html http://www.habermuhtesem.com/kararmis-ocak-gozleri-nasil-parlatilir-deneyince-sok-olacaksiniz-1784.html#respond Wed, 26 Jul 2017 23:27:01 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1784 Kararmış ocak gözleri nasıl parlatılır? Evde bulunan ve hiç bilmediğimiz iki malzeme ile ocak gözleriniz pırıl pırıl bir görünüm kazanacak.

Kararmış Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır? Deneyince Şok Olacaksınız! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Deneyince şok olacaksınız! Evde bulunan ve hiç bilmediğimiz iki malzeme ile ocak gözleriniz pırıl pırıl bir görünüm kazanacak.

Sürekli yemek pişen ocakların gözleri bir süre sonra orijinal rengini kaybederek kararmaya ve matlaşmaya başlar. İşte kötü bir görünüme kavuşan ocak gözlerini temizleme ve parlatma yöntemi…

Evde kolaylıkla hazırlayıp ocak gözlerini yeni alınmış gibi bir görüntüye ulaşmak mümkün. Hem doğal hemde her evde bulunan malzemelerle hazırlayabileceğiniz bir temizlik maddesi.

kararmis-ocak-gozleri-nasil-parlatilir1

Gerekli malzemeler:
2 çay bardağı sirke
4 yemek kaşığı limon tuzu
Demirlerin üzeri geçene kadar su
Beyaz sabun ya da arap sabunu
Çelik tel

Hazırlanışı ve Uygulanışı:
Öncelikle kararan ocak gözlerini çıkartıp şayet üzerinde çok katı pislik bulunuyorsa çıkartıp bir kaba alalım. Üstüne 2 çay bardağı sirke, 4 yemek kaşığı limon tuzu ve üzerini geçecek kadar kaynar su ekleyip bekletelim.

Bu uygulamayı akşamdan yapıp sabaha kadar bekletelim. Çok daha fazla etki sağlayacaktır. Sabah olunca ocak gözlerini çıkartıp arap sabunu ve tel yardımı ile güzelce ovalayalın. Bu işlem sayesinde kararmış ocak gözleri yeni alınmış gibi pırıl pırıl bir görüntü kazanacaklar.

Kararmış Ocak Gözleri Nasıl Parlatılır? Deneyince Şok Olacaksınız! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/kararmis-ocak-gozleri-nasil-parlatilir-deneyince-sok-olacaksiniz-1784.html/feed 0 1784
Sorduğu Soru Hocayı Şok Etti, “Evliyim ama Başkasına Aşık Oldum…” http://www.habermuhtesem.com/sordugu-soru-hocayi-sok-etti-evliyim-ama-baskasina-asik-oldum-1779.html http://www.habermuhtesem.com/sordugu-soru-hocayi-sok-etti-evliyim-ama-baskasina-asik-oldum-1779.html#respond Wed, 26 Jul 2017 23:23:16 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1779 “Evliyim ama Başkasına Aşık Oldum…” Ne Yapacağım Dedi ve Hocayı Şok Etti, Bakın ne cevap aldı...

Sorduğu Soru Hocayı Şok Etti, “Evliyim ama Başkasına Aşık Oldum…” yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Evli adam, dışarda gördüğü evli bir kadına aşık olduğunu ve ne yapacağını bilemediğini hocaya sordu, hoca çok şaşırdı ve adama şöyle cevap verdi.

Evli adamın sorusu,

“Kendim de evli olduğum halde, işyerimden alışveriş eden bir kadına ileri derecede tutuldum. Bütün uğraşmalarıma rağmen kendimi ondan vazgeçiremiyorum.
Öyle ki meseleyi yakınlarım ve kadının bizzat kendisi dahi anladılar.
Buna rağmen o alışverişi kesmediği gibi ilgisini daha da arttırdı.
Rezillik açısından olacak olan oldu. Ben Şimdi işin günahını soruyorum:
Ona evlilik teklif etsem ve sarhoş olduğu için Ailesinin hukukunu zaten gözetmeyen kocasından ayrılmasını istesem günaha girmiş olur muyum?”

Hoca bu soruya şöyle cevap verdi,

evli-kadina-asik-olmak-2

Sorunuzda İslam`ın güzelliği ve İslâmsızlığın çirkinligi bir kaç noktadan kendini gösteriyor:
Önce müslüman içki içmez, böylece âilesinin hem maddî, hem de manevî hukukunu çiğnemiş ve hanımıyla ilgilenmeyecek kadar sızmış, enerjisini haramda tüketmiş olmaz.
Evinin, alış veriş dahil, bütün dış ihtiyaçlarını bir ibâdet duygusu ile kendisi temin eder. Kendisi gibi müslüman olan karısı da zorunlu durumlar olmadıkça dışarı çıkmaz; erkeklerle uzun uzadıya yüzyüze, göz-göze gelmez.
Konuşmak zorunda kaldığında kadınlığını ortaya dökecek şekilde kırılıp dökülmez.

Karşısındakine ümit vermeyen bir edâ ile ve ihtiyaç miktarınca konuşur. Buna rağmen laf eden olursa ağzının payını edeplice verir. Anlaşılan bunların hiç birisi sizde olmamış; ciger kedinin önüne açıkça konulmuş.
Buna rağmen işin günahını düşündüğünüze göre size, Rasûlüllah`ın (s.a.s.) bir hadîs-i şeriflerini hatırlatalım: “Kim kocası olan bir kadını aldatırsa, aralarını açmaya çalışırsa… bizden değildir.”
(Hâkim, Müstedrek N/196; Ebû Dâvûd, talâk 1) Hadîsi şerheden Münâvî diyor ki,
“Bu kadın bir de komşu kadın olursa bunun günah ve çirkinliği o kadar daha artar.
” Çünkü, şerrinden komşusu emin olmayan kimse cennete giremez, buyurulmuştur.
Imam Nevevide: “Demek ki, insan bir iyiliği öğretmenin dışında, başka bir adamın karısı, kızı, çocuğu vb. ile onu ifsad edici şekilde konuşması haramdır, der”
(Münâvî, Feyzul-Kadîr V/385; Ayrıca bk. VI/123.)

Burada mesele örneklendirilerek anlatılır.
Adamın içkici olması, karısının nikâhsız olduğu anlamına gelmez ve nikâhlı bir kadın boşanmaya teşvik eden de “bizden değildir”.
Meseleye, kendinizi bir an, kadının kocasının yerine koyarak, yine kendiniz de fetva verebilirsiniz.
Ancak zayıf bir hadîste: “Hevâ (arzu ve aşk) peşinden gidilip o doğrultuda davranılmadıkça ve kimseye söylenmedikçe, sahibi için bağışlanır.”
(Suyutî, el-Câmi`us-sağîr (Feyz`uI-Kadîr ile, den) VI/358) buyurulmuştur.
Burada kastedilen, elbette helâl olmayan arzudur.

“Hevâ ve hevese uyma; zirâ o seni Allah yolundan saptırır. “(Sâd/26) âyet-i kerîmesi de bunu gösterir.
Buna göre insan elinde olmayarak evlenmesi câiz olmayan birisine âşık olur da bunu kimseye açmazsa ve nefsini bundan vazgeçirmeye uğraşırsa, günaha girmeyeceği umulur. (bk. Münâvî, Feyz VI/358)
Kaynak sorularlaislamiyet.

Sorduğu Soru Hocayı Şok Etti, “Evliyim ama Başkasına Aşık Oldum…” yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/sordugu-soru-hocayi-sok-etti-evliyim-ama-baskasina-asik-oldum-1779.html/feed 0 1779
Ameliyat’a Gizlice Ses Kaydı Koydu ve Şok Oldu! http://www.habermuhtesem.com/ameliyata-gizlice-ses-kaydi-koydu-sok-oldu-1775.html http://www.habermuhtesem.com/ameliyata-gizlice-ses-kaydi-koydu-sok-oldu-1775.html#respond Wed, 26 Jul 2017 23:18:00 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1775 Anestezili ameliyata girmek hayatamızda bir kez yaşadığımız veya çevremizdeki insanların yaşadığına mutlaka şahit olmuşuzdur.
Sıradan bir sağlık operasyonu. hasta anestezi etkisindeyken doktorlar neler konuşuyor, neler yapıyorlar?
Hiç merak ettiniz mi ?
ABD'de bir kadın bu soruları merak etti ve hiç beklemediği bir sonuç ile karşılaştı!

Ameliyat’a Gizlice Ses Kaydı Koydu ve Şok Oldu! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Haber kaynağı, İngiliz Daily Mail gazetesidir.
Ameliyatını kaydetmeyi, saç tokası benzeri saç uzatma eklentisinin içerisine küçük bir ses kayıt cihazını saçına saklamasıyla başarmıştır. Bunu yapma sebebi ise ameliyat öncesi doktoruyla yaşadığı tartışmaymış. İşte detaylar…
Ethel Easter, karın iç organlarının diaframdan göğüs boşluğuna girmesi olarak bilinen, hiatal hernia hastalığı taşıyordu.

Houstondaki Lyndon B. Johnson hastanesi’ne başvuran kadın burada ameliyat oldu. Şimdi Buraya kadar her şey normal görünüyor olabilir ancak aslında kadın yaşadıkları, söz konusu hastanede nasıl bir sağlık hizmeti verildiğini ortaya çıkarmaktı…

Hastaneye acil bir şekilde başvurduktan sonra ameliyat olması gerektiği söyledi lakin talihsiz kadın ancak 2 ay sonrasına gün verilebileceğini belirttiler . Çok Acil bir ameliyatın 2 ay sonraya ertelenmesine itiraz eden Easter ise verilen cevap oldukça kaba ve netti: ‘Sen de herkes gibi bekleyeceksin.

ABC ‘Newsa Easter konuşan , sancılı bir bekleyiş içerisine girdi ve sabrettiğini söyledi. Ameliyatı öne çekme çalışma girişimleri sonuç veren Easter, bir ay sonra ameliyat oldu.

Easter, zorlu bir ameliyat olacağını bildiğinden herhangi bir sebeple ölmesi halinde son saniyelerini kayıt altına almak istedi. Amacı sevdiklerine öldüğü anda neler yaşandığına dair bir anı bırakmaktı. Her ne kadar garip bir istek olsa da, bu durumdan habersiz olan doktorlar ile ameliyata girdi!

Ameliyathane içerisindeki eşyalarının arasına bir şekilde ses kayıt cihazı yerleştirmeyi başaran kadın,

Ameliyat sonrasında kayıtları dinlerken büyük bir şok yaşadı. Ameliyatı yapan doktorlar kendisinin vücudu hakkında şakalar yapıyor ve gülüşüyorlardı. Bu kayıtlarla hastaneye başvuran kadın, burada ikinci şok daha yaşadı.

Hastanedeki yetkililere kayıtları dinledikten sonra “Bunda bir şey yok, insanlar çalışırken kendi aralarında sohbet etmişler. Ameliyatınız doğru bir şekilde yapılmıştır ve sağlıklısınız. biz Bir sorun göremiyoruz.” cevabını verince

Kadın soluğu avukatın yanında ve basın kuruluşlarında aldı. Medyaya yansıyan olay hakkında hastane aynı tutumunu korurken, söz konusu bu olayın hukuksal süreci başladı.

Ethel Easter yaptığı açıklamada; “Hastane yetkililerinden sadece bir özür bekliyordum ancak onu bile yapmadılar.” diyerek yaşadığı üzüntüyü herkesle paylaştı.

 

Ameliyat’a Gizlice Ses Kaydı Koydu ve Şok Oldu! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/ameliyata-gizlice-ses-kaydi-koydu-sok-oldu-1775.html/feed 0 1775
Bu Böceğe Dikkat, Görüldüğü İlde Büyük Paniğe Sebep Oldu! http://www.habermuhtesem.com/bocege-dikkat-goruldugu-ilde-buyuk-panige-sebep-oldu-1771.html http://www.habermuhtesem.com/bocege-dikkat-goruldugu-ilde-buyuk-panige-sebep-oldu-1771.html#respond Wed, 26 Jul 2017 01:44:59 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1771 Bu böcek İnsan eti yiyor, ısırdığı yeri ise 3 gün içinde çürütüyor ve tedavisini ise çoğu kimse bilmiyor... İşte görüldüğü iller

Bu Böceğe Dikkat, Görüldüğü İlde Büyük Paniğe Sebep Oldu! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
 

Milas’da çok zehirli olduğu ve et tüketerek hayatta kalan ‘Sarıkız Böceği’ne rastlandı. Uzmanlara göre oldukça tehlikeli olan et ile beslenen örümcek türüne karşı uyarıda bulunuldu.

Zehirli olduğu söylenen sarıkız böceği, Milas’ın Gümüşlük Mahallesi’nde olan bir evin bahçesinde görüldü. Gümüşlük’te oturan bir kişi, sarıkız böceğini telefonla kayda aldı.

Nerelerde Görülüyor!

sarikiz-bocegi

Genel olarak Afrika ülkelerinde bulunduğu söylenen daha sonra 2008-2012 senelerinde Kuzey Irak ve Güneydoğu Bölgesi’nde görülen sarıkız örümceği, kısa süre önce Bodrum’da da rastlandı. Halk dilinde ‘böyü’ ismiyle bilinen böcek, etrafta pek görünmemesiyle biliniyor. Aynı zamanda böcek, insan eti yiyerek hayatta kaldığını gösteren pek çok kaynakta bulunuyor.

Yazılı kaynaklardan edinilen bilgilere göre aşırı rüzgârda meydana çıkan ve genel olarak kurak iklimde bulunmayı seven etçil hayvana karşı uzmanlar herkesin dikkatli olunması gerektiği bildirildi.

Söz konusu bu hayvanın ısırdığı bölgenin 3 gün veya 1 hafta içerisinde çürümeye başlıyor.

Hastalık ilerledikten sonra tedavisinin çok zor olduğu belirtilirken bu böceğin ısırığına maruz kalanların acil bir şekilde amonyak kullanması tavsiye ediliyor.

Bu Böceğe Dikkat, Görüldüğü İlde Büyük Paniğe Sebep Oldu! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/bocege-dikkat-goruldugu-ilde-buyuk-panige-sebep-oldu-1771.html/feed 0 1771
Defalarca Bekaret Testi Yaptırılan Yeni Gelin İntihar Etti! http://www.habermuhtesem.com/defalarca-bekaret-testi-yaptirilan-yeni-gelin-intihar-etti-1767.html http://www.habermuhtesem.com/defalarca-bekaret-testi-yaptirilan-yeni-gelin-intihar-etti-1767.html#respond Wed, 26 Jul 2017 01:33:25 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1767 24 yaşındaki Zafer psikopat gibiydi. Evlenmeden önce bekaret testi istedi. Kızcağız kabul etti. Sonuç: Bakire Çıktı! Ama adam ikna olmadı. Tekrar test istedi Sonra Bir Kere Daha... Daha 18'indeki gelin daha fazla dayanamadı, Ve o korkunç kararı verdi...

Defalarca Bekaret Testi Yaptırılan Yeni Gelin İntihar Etti! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Tacikistan’lı Zafer P. adlı damat, 18 yaşında olan karısına daha önce yapılan bekaret testlerinden olumlu sonuç çıkmasına rağmen, başka bir bekaret test yaptırması için zorladı. Bundan dolayı karısının intihar etmesine neden olan damat hapse mahkum edildi. Çıkan sonuçlara inanamayan damat, bununla birlikte başka biriyle evleneceğini belirterek karısına psikolojik şiddet uyguladığı öğrenildi.

İki ayrı bekaret testi yaptırılmasına rağmen damat inanmadı.

defalarca-bekaret-testi-yapt%c2%a6-r%c2%a6-lan-yeni-gelin-%c2%a6-ntihar-etti1

Evlenmeden önce devlet tarafından uygulanan bekaret testlerinin yapıldığı Tacikistan’da, 18 yaşında olan genç kız Rajabbi Khurshed, bekaret testinin normal çıkmasına rağmen damat ikna olmadı ve eşine iki ayrı bekaret testi yaptırdı. Ailesine “daha fazla dayanamayacağım” diye söylemiş.

İntihar eden kadının ailesi ise çocuklarının intihar girişiminde bulunmadan önce kendilerine, eşinin bekaret testi yaptırması için zorladığı ve kendisine sürekli başka bir kadınla evleneceğini belirterek tehdit etmesine daha fazla dayanamadığını anlattı.

Defalarca Bekaret Testi Yaptırılan Yeni Gelin İntihar Etti! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/defalarca-bekaret-testi-yaptirilan-yeni-gelin-intihar-etti-1767.html/feed 0 1767
Genç kızın otobüste başına gele şey sosyal medyada büyük yankı uyandırdı! http://www.habermuhtesem.com/genc-kizin-otobuste-basina-gele-sey-sosyal-medyada-buyuk-yanki-uyandirdi-1758.html http://www.habermuhtesem.com/genc-kizin-otobuste-basina-gele-sey-sosyal-medyada-buyuk-yanki-uyandirdi-1758.html#respond Wed, 26 Jul 2017 01:29:09 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1758 Gece yarısı otobüste 2 kız yolcu kaldı, kızlardan biri durakta indi ama otobüs hareket etmedi, otobüste kalan kız korkmaya başladı, ne yapacağını bilemiyordu.

Genç kızın otobüste başına gele şey sosyal medyada büyük yankı uyandırdı! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Kız tedirgin bir şekilde neden hareket etmediklerini sordu, şoför araçta tek başına kalan kıza döndü ve öyle bir şey söyledi ki, tüyleriniz diken diken olacak…

İsveçli kızın başına gelen olay sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı…

Herkesi önce tedirgin eden fakat sonra takdir toplayan olay birçok kişi tarafından paylaşıldı ve tebdirk mesajları atmalarına sebep oldu.
İşte olayı aslı…

İsveçli genç bir kız geç bir vakitte otobüs ile evine dönüyordu araçta pek kimse kalmamıştı Göteborg’da yaşayan 19 yaşındaki Tina Kamal adlı genç kız.

otobuste-basina-gelenler-sosyal

Cumartesi günü olduğu aktarılan olayda otobüsle evine dönerken araçta 2 kız ve serseri tipli birkaç kişi kalmışlardı kızlardan biri durakta indi arkalarından ise o tipler fakat otobüs hareketsiz bir şekilde bekliyordu önce ne olduğunu anlamayan kız endişelenmeye başlamıştı.

Kız tedirgin bir şekilde neden durduklarını sordu şoför döndü ve kıza neden durduklarını anlatmaya başladı, durakta inen genç kızın evine girene kadar bekleyeceğini söyledi,

Aynı sokakta bulunan tekinsiz tiplerin ise gitmesini beklediğini onlar yolunu değiştirdikten sonra ancak yola devam edebileceğini söyledi, bunu duyan kız yazdığı notta şoföre dünyanın en iyi otobüs şoförü dedi.

Şoförün neden durduğun öğrendiğinde ise çok duygulandı adeta boğazı düğümlendi bu güzel olayı sosyal medyada paylaştı ve bu yazıyı yayınladı.

Çevirinin tercümesi ise şöyle,

“Galiba biraz önce dünyanın en iyi otobüs şoförüyle karşılaştım, tekinsiz serseri tipli birkaç kişi ve bir kız otobüsten indikler, ben ise hala otobüste bekliyordum. Bir süre sonra otobüsün hareket etmediğini fark ettim ve nedenini sordum. Ve anlatmaya başladı, otobüsten inen kadının eve girdiğini görene kadar rahat edemeyeceğini söyledi ve kadının evine girdiğini diğerlerinin ise başka bir yola gittiklerini görene kadar otobüsü hareket ettirmedi.

Şoför bana da aynı şeyi yaptı. Evime en yakın yere kadar beni getirdi ve evime girene kadar bekledi, Ne kadar da iyi bir adam! Sadece görevini yapmıyor insiyatif alarak daha iyisni yapıyor, insanlık görevini yapan bu şoföre teşekkür etmek istedim”

Genç kızın otobüste başına gele şey sosyal medyada büyük yankı uyandırdı! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/genc-kizin-otobuste-basina-gele-sey-sosyal-medyada-buyuk-yanki-uyandirdi-1758.html/feed 0 1758
Kanatsız Kuşlar 5. Bölüm 2. Fragmanı ! http://www.habermuhtesem.com/kanatsiz-kuslar-5-bolum-2-fragmani-1755.html http://www.habermuhtesem.com/kanatsiz-kuslar-5-bolum-2-fragmani-1755.html#respond Wed, 12 Jul 2017 19:41:10 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1755 Kanatsız Kuşlar 5. Bölüm 2. Fragmanı ! Kanatsız kuşların bu bölümünde yine olaylar var. 2.fragman ile karşınızdayız... Diziyi nasıl buluyorsunuz??

Kanatsız Kuşlar 5. Bölüm 2. Fragmanı ! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Kanatsız Kuşlar 5. Bölüm 2. Fragmanı ! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/kanatsiz-kuslar-5-bolum-2-fragmani-1755.html/feed 0 1755
Metin tuzlu kahveyi içti ,muradına erdi sonunda. http://www.habermuhtesem.com/metin-tuzlu-kahveyi-icti-muradina-erdi-sonunda-1751.html http://www.habermuhtesem.com/metin-tuzlu-kahveyi-icti-muradina-erdi-sonunda-1751.html#respond Sun, 04 Jun 2017 10:47:48 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1751 Hüsnü Başkan bin km.lik yoldan geldi. Muhabbet hoş , aileler birbirini tanıyor , hiç uzatmadan işin adını koydular.Söz kesildi ,yüzükler takıldı , herkes gayet mutlu . Ne diyelim hayırlısı olsun , Allah tamamına erdirsin.

Metin tuzlu kahveyi içti ,muradına erdi sonunda. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Metin tuzlu kahveyi içti ,muradına erdi sonunda. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/metin-tuzlu-kahveyi-icti-muradina-erdi-sonunda-1751.html/feed 0 1751
Yufka yürekli Hüsnü Çoban evlatlarına kıyabilir mi? Yol gözüktü Çobanlara. http://www.habermuhtesem.com/yufka-yurekli-husnu-coban-evlatlarina-kiyabilir-mi-yol-gozuktu-cobanlara-1748.html http://www.habermuhtesem.com/yufka-yurekli-husnu-coban-evlatlarina-kiyabilir-mi-yol-gozuktu-cobanlara-1748.html#respond Sat, 03 Jun 2017 08:45:28 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1748 Metin günü birlik Asiye'yi görmek için Rize'ye gider gelir. Başkan önce biraz kızsa da Suat'la biraz konuşunca yumuşar , durumun ciddiyetini anlar ve kız istemeye gitmeye karar verilir. Çoban ailesi yollarda .

Yufka yürekli Hüsnü Çoban evlatlarına kıyabilir mi? Yol gözüktü Çobanlara. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Yufka yürekli Hüsnü Çoban evlatlarına kıyabilir mi? Yol gözüktü Çobanlara. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/yufka-yurekli-husnu-coban-evlatlarina-kiyabilir-mi-yol-gozuktu-cobanlara-1748.html/feed 0 1748
Arka Sokaklar 445. Bölüm Fragmanı http://www.habermuhtesem.com/arka-sokaklar-445-bolum-fragmani-1745.html http://www.habermuhtesem.com/arka-sokaklar-445-bolum-fragmani-1745.html#respond Fri, 02 Jun 2017 20:40:29 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1745 Arka sokaklar da heyecan macera ve aksiyon devam ediyor. Son bölümde Metin nihayet muradına erdi ve Asiye ile sözlendi. Ekip operasyonlara devam ediyor. Yeni bölümün sürprizi Arda dönüyor. 9 Haziran Cuma Saat 20:00 de Kanal D de.

Arka Sokaklar 445. Bölüm Fragmanı yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Arka Sokaklar 445. Bölüm Fragmanı yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/arka-sokaklar-445-bolum-fragmani-1745.html/feed 0 1745
Adamın hayatında yaşadığı en korku dolu anlar. http://www.habermuhtesem.com/adamin-hayatinda-yasadigi-en-korku-dolu-anlar-1742.html http://www.habermuhtesem.com/adamin-hayatinda-yasadigi-en-korku-dolu-anlar-1742.html#respond Thu, 01 Jun 2017 21:09:05 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1742 Adam bisikletle ormanda kros yapıyor ve çok yakın mesafeden koskoca boz ayı peşine takılıyor. tam sürat kaçarken defalarca arkasına bakıyor ve hala ayı pesinde . Durmak zorunda kalıp saklanıyor ve mucizevi şekilde kurtuluyor.

Adamın hayatında yaşadığı en korku dolu anlar. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Adamın hayatında yaşadığı en korku dolu anlar. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/adamin-hayatinda-yasadigi-en-korku-dolu-anlar-1742.html/feed 0 1742
Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı http://www.habermuhtesem.com/kirgin-cicekler-87-bolum-fragmani-1739.html http://www.habermuhtesem.com/kirgin-cicekler-87-bolum-fragmani-1739.html#respond Thu, 01 Jun 2017 20:12:04 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1739 "Annen geri döndü Kader!" Yeni bölüm fragmanı sizlerle!

Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Kırgın Çiçekler 87. Bölüm Fragmanı yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/kirgin-cicekler-87-bolum-fragmani-1739.html/feed 0 1739
Hüsnü Başkan övülünce.. http://www.habermuhtesem.com/husnu-baskan-ovulunce-1736.html http://www.habermuhtesem.com/husnu-baskan-ovulunce-1736.html#respond Thu, 01 Jun 2017 12:32:16 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1736 Saf kalpli Metin tam babasının oğlu . Biraz gaza gelince Asiye'ye yardıma ikna olur. Aslında olay belli abayı yakmış ne dese he diyecek. Hüsnü başkan da azıcık övülünce neredeyse ayakları yerden kesilecek.

Hüsnü Başkan övülünce.. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Hüsnü Başkan övülünce.. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/husnu-baskan-ovulunce-1736.html/feed 0 1736
Adamın Dibi =Hüsnü Çoban http://www.habermuhtesem.com/adamin-dibi-husnu-coban-1733.html http://www.habermuhtesem.com/adamin-dibi-husnu-coban-1733.html#respond Wed, 31 May 2017 16:08:34 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1733 Türkiye ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar ve Arka sokaklar ekibinin vazgeçilmez başkomiseri , her yönüyle sevilen Hüsnü Çoban.

Adamın Dibi =Hüsnü Çoban yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Adamın Dibi =Hüsnü Çoban yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/adamin-dibi-husnu-coban-1733.html/feed 0 1733
Arka Sokaklar 444.Bölüm Fragman -2 http://www.habermuhtesem.com/arka-sokaklar-444-bolum-fragman-2-1729.html http://www.habermuhtesem.com/arka-sokaklar-444-bolum-fragman-2-1729.html#respond Tue, 30 May 2017 11:00:07 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1729 Türkiye ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar 444. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Arka sokaklar ekibi büyük bir pusunun içinde kalır. Arka Sokaklar merak ve heyecanla beklenen yeni bölümüyle 2 Haziran Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında

Arka Sokaklar 444.Bölüm Fragman -2 yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Arka Sokaklar 444.Bölüm Fragman -2 yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/arka-sokaklar-444-bolum-fragman-2-1729.html/feed 0 1729
Hande ve Volkan kaçırılıyor http://www.habermuhtesem.com/hande-volkan-kaciriliyor-1723.html http://www.habermuhtesem.com/hande-volkan-kaciriliyor-1723.html#respond Sun, 28 May 2017 12:40:46 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1723 Keşif görevi için bara gelen ikili uyuşturucu çetesi tarafından tanınıyor ve Gürcan'ın eline düşüyorlar. Volkan feci şekilde dövülüyor , Hande kuryelik için kullanılacak. Hande ilk fırsatta mesajla durumunu bildiriyor ve ekip operasyonla onu kurtarıyor. Olayları anlayan Mesut Gürcan'ı paketliyor ve zor kullanarak Volkan'ın yerini öğreniyor. Son baskınla Volkan'da kurtarılıyor. İkisi de hastanede. Bu arada Hüsnü başkomiser de vuruluyor , ama çelik yeleğinden.

Hande ve Volkan kaçırılıyor yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Hande ve Volkan kaçırılıyor yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/hande-volkan-kaciriliyor-1723.html/feed 0 1723
Arka sokaklar 444. Bölüm fragmanı http://www.habermuhtesem.com/arka-sokaklar-444-bolum-fragmani-1720.html http://www.habermuhtesem.com/arka-sokaklar-444-bolum-fragmani-1720.html#respond Fri, 26 May 2017 20:58:44 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1720 Arka sokaklar da heyecan ve macera devam ediyor. 2 haziran cuma saat 20.00 de .sakın kaçırmayın.

Arka sokaklar 444. Bölüm fragmanı yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Arka sokaklar 444. Bölüm fragmanı yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/arka-sokaklar-444-bolum-fragmani-1720.html/feed 0 1720
Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı http://www.habermuhtesem.com/kirgin-cicekler-86-bolum-fragmani-1717.html http://www.habermuhtesem.com/kirgin-cicekler-86-bolum-fragmani-1717.html#respond Thu, 25 May 2017 11:50:22 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1717 Kader gerçekleri öğreniyor! Kızlar organ mafyasının eline düşüyor!

Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/kirgin-cicekler-86-bolum-fragmani-1717.html/feed 0 1717
Irkçılık tarihe karışıyor. http://www.habermuhtesem.com/irkcilik-tarihe-karisiyor-1714.html http://www.habermuhtesem.com/irkcilik-tarihe-karisiyor-1714.html#respond Tue, 23 May 2017 20:45:06 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1714 DNA testi.Eğer bu gerçekten tüm insanlara yapılabilirse kim neyin davasını sürdürecek , onlarca farklı etnik kökenin genini taşıdığını öğrenen insan neyin ırkçılığını yapacak. Buradaki insanların gen testi öncesi söylemlerine eminliklerine bakın , birde test sonrası şaşkınlıklarına ve hayretlerine bakın.

Irkçılık tarihe karışıyor. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Irkçılık tarihe karışıyor. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/irkcilik-tarihe-karisiyor-1714.html/feed 0 1714
Çiçekçi Mesut Komiser http://www.habermuhtesem.com/cicekci-mesut-komiser-1711.html http://www.habermuhtesem.com/cicekci-mesut-komiser-1711.html#respond Tue, 23 May 2017 20:11:47 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1711 Gizli görevde ki Mesut risk alarak Ceren'e tavsiyede bulunuyor. ''Ailen neredeyse onların yanına git , soru sorma , kaybol ortalıktan , yoksa çok geç olur'' diyor.

Çiçekçi Mesut Komiser yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Çiçekçi Mesut Komiser yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/cicekci-mesut-komiser-1711.html/feed 0 1711
Çocuk ve Televizyon http://www.habermuhtesem.com/cocuk-ve-televizyon-1708.html http://www.habermuhtesem.com/cocuk-ve-televizyon-1708.html#respond Tue, 23 May 2017 13:03:05 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1708 Artık vazgeçilmez ve hayatın bir parçası olan televizyon,çocuklarında vazgeçilmezi olmuştur. Yaşamda önemli bir yere sahip olan televizyon bazı anne ve babalar için çocuklarının susturucusudur. Çoğu ebeveyn televizyonu çocukla az uğraşmak ve isteklerini yönlendirmek amacıyla kullanır. Çocuk ağladığında ya da şımardığında, sürekli bir şeyler istemeye başladığında, dışarıya çıkmak istediğinde hemen televizyon devreye girer .Aileve bir çok ailesel sebepten dolayı tv ve çocuk neredeyse ayrı düşünülemez olur.Ve sonuçları , çocuğunuzu kim nasıl eğitiyor , bunları nereden öğreniyor

Çocuk ve Televizyon yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Çocuk ve Televizyon yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/cocuk-ve-televizyon-1708.html/feed 0 1708
Avcılar Geyik Kurtarıyor http://www.habermuhtesem.com/avcilar-geyik-kurtariyor-1705.html http://www.habermuhtesem.com/avcilar-geyik-kurtariyor-1705.html#respond Sun, 21 May 2017 23:51:02 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1705 Avcılar bu kez öldürmedi .Ormanlık alanda iki ağacın arasına sıkışan geyiğin hayatını avcılar kurtardı.

Avcılar Geyik Kurtarıyor yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Avcılar Geyik Kurtarıyor yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/avcilar-geyik-kurtariyor-1705.html/feed 0 1705
Mucize böyle bir şey. http://www.habermuhtesem.com/mucize-boyle-bir-sey-1702.html http://www.habermuhtesem.com/mucize-boyle-bir-sey-1702.html#respond Sun, 21 May 2017 12:13:09 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1702 Dehşet verici kazadan burnu bile kanamadan kurtulan adam kazadan sonra hurdaya dönen arabadan kendisi çıktı ve adeta şoktaydı . Sürücü hatasından kaynaklanan kazadan yara almadan kurtuldu. İşte öldürmeyen Allah öldürmüyor.

Mucize böyle bir şey. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Mucize böyle bir şey. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/mucize-boyle-bir-sey-1702.html/feed 0 1702
Stres çarkının hikayesi.! http://www.habermuhtesem.com/stres-carkinin-hikayesi-1699.html http://www.habermuhtesem.com/stres-carkinin-hikayesi-1699.html#respond Sun, 21 May 2017 08:48:45 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1699 Hiç merak ettiniz mi stres çarkı denen oyuncağı kim bulmuştur , nasıl bu kadar popüler olmuştur, neden bazı ülkelerde yasaklanmaya başlamıştır.

Stres çarkının hikayesi.! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Stres çarkının hikayesi.! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/stres-carkinin-hikayesi-1699.html/feed 0 1699
Ambulans drone ile 2 dakikada müdahele http://www.habermuhtesem.com/ambulans-drone-ile-2-dakikada-mudahele-1696.html http://www.habermuhtesem.com/ambulans-drone-ile-2-dakikada-mudahele-1696.html#respond Sat, 20 May 2017 14:17:52 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1696 Kalp krizi geçiren birinin kendi kendini tedavi etmesi mümkün değildir. En hızlı tıbbi müdahale hayati risk faktörünü en aza indirir. İki dakika içinde teknolojik ekipman ve uzman desteği ile hastane öncesi en iyi tıbbi ilk yardım ancak bu kadar yapılabilir.

Ambulans drone ile 2 dakikada müdahele yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Ambulans drone ile 2 dakikada müdahele yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/ambulans-drone-ile-2-dakikada-mudahele-1696.html/feed 0 1696
Ece’ye Umut Ol! Kırgın Çiçekler’in de destek olduğu projeyi izleyin! DESTEK İÇİN PAYLAŞ! http://www.habermuhtesem.com/eceye-umut-ol-kirgin-ciceklerin-de-destek-oldugu-projeyi-izleyin-destek-icin-paylas-1693.html http://www.habermuhtesem.com/eceye-umut-ol-kirgin-ciceklerin-de-destek-oldugu-projeyi-izleyin-destek-icin-paylas-1693.html#respond Sat, 20 May 2017 09:58:49 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1693 Ece'ye Umut Ol! Bir çeşit kas hastalığı olan 2,5 Yaşındaki Ece Boyacıoğlu'na yardım bekleniyor. Ne yapabilirim deme, paylaş ki herkes görsün!

Ece’ye Umut Ol! Kırgın Çiçekler’in de destek olduğu projeyi izleyin! DESTEK İÇİN PAYLAŞ! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Ece’ye Umut Ol! Kırgın Çiçekler’in de destek olduğu projeyi izleyin! DESTEK İÇİN PAYLAŞ! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/eceye-umut-ol-kirgin-ciceklerin-de-destek-oldugu-projeyi-izleyin-destek-icin-paylas-1693.html/feed 0 1693
Bu inanılmaz bir şey.! http://www.habermuhtesem.com/inanilmaz-bir-sey-1690.html http://www.habermuhtesem.com/inanilmaz-bir-sey-1690.html#respond Sat, 20 May 2017 09:05:33 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1690 Hayvanlar aleminde yaradılış gereği çoğu zaman av ve avcıdır . Kedi can düşmanı . kumru yemektir. Böyle görülür. Ama bu görüntüler bizi şaşırtıyor.

Bu inanılmaz bir şey.! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Bu inanılmaz bir şey.! yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/inanilmaz-bir-sey-1690.html/feed 0 1690
İnsan Gibi Konuşan Köpek..??? http://www.habermuhtesem.com/insan-gibi-konusan-kopek-1687.html http://www.habermuhtesem.com/insan-gibi-konusan-kopek-1687.html#respond Fri, 19 May 2017 14:22:35 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1687 İngiltere'nin yetenek yarışması "Britain's Got Talent"ta yarışmaya katılan Marc Metral ve konuşan köpeği Wendy, jüriyi ve izleyenleri şaşkına çevirdi.Marc Metal isimli yarışmacı, köpeği Wendy'i yetenek yarışmasında sorduğu sorularla konuşturmayı başardı. Sahibinin sorduğu sorulara cevap veren köpeğin konuşması karşısında juri ve izleyiciler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Yine de olay gerçek mi soruları ve şüpheleri devam ediyor.

İnsan Gibi Konuşan Köpek..??? yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

İnsan Gibi Konuşan Köpek..??? yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/insan-gibi-konusan-kopek-1687.html/feed 0 1687
Dikkat ‘ Siz de karşılaşabilirsiniz http://www.habermuhtesem.com/dikkat-siz-de-karsilasabilirsiniz-1684.html http://www.habermuhtesem.com/dikkat-siz-de-karsilasabilirsiniz-1684.html#respond Fri, 19 May 2017 08:53:18 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1684 Aslında karşınızda ki ne sarhoştur ne de uyuşturucu almıştır. Hipoglisemi (Düşük Kan Şekeri ). Genellikle diyabet tedavisinin bir yan etkisidir.Kan şekeriniz 70 mg/dL altına düştüğünde düşük kabul edilir.En önemli sonuçlarından biri bilinç kaybı ,net düşünme veya konsantre olma zorluğudur.Çok düşük kan şekeri seviyeleri yaşamı tehdit edebilir. Nöbetler ve sinir sistemi hasarı yaşayabilirsiniz. Hemen tedavi çok önemlidir. Belirtilerinizi tanımayı öğrenmek ve hızla tedavi etmek önemlidir.

Dikkat ‘ Siz de karşılaşabilirsiniz yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Dikkat ‘ Siz de karşılaşabilirsiniz yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/dikkat-siz-de-karsilasabilirsiniz-1684.html/feed 0 1684
Adam alttan ısıtmalı çamurdan ev yapıyor. http://www.habermuhtesem.com/adam-alttan-isitmali-camurdan-ev-yapiyor-1681.html http://www.habermuhtesem.com/adam-alttan-isitmali-camurdan-ev-yapiyor-1681.html#respond Wed, 17 May 2017 23:54:44 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1681 İnsan doğanın bir parçasıdır ve doğada yaşamak için gerekli olan becerilerden yoksunluktur. Ancak istenirse bunların öğrenilebilecek beceriler olduğunu görürüz. Ateş yakmak ve barınak yapmak öğrenmesi çok da zor değildir. Adam hiç bir teknoloji ürünü kullanmadan çamurdan ev yapıyor. Kullandığı bir kaç aleti de eliyle yapıyor . Ağaç , taş ve çamur dan alttan ısıtma sistemli , çatısı kiremitli güzel bir ev . Doğada yaşayabilmek için 2.önemli adım da yiyecek temini.

Adam alttan ısıtmalı çamurdan ev yapıyor. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Adam alttan ısıtmalı çamurdan ev yapıyor. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/adam-alttan-isitmali-camurdan-ev-yapiyor-1681.html/feed 0 1681
İşimi severek yapıyorum diyenler bir de bunu seyretsin. http://www.habermuhtesem.com/isimi-severek-yapiyorum-diyenler-bir-de-bunu-seyretsin-1675.html http://www.habermuhtesem.com/isimi-severek-yapiyorum-diyenler-bir-de-bunu-seyretsin-1675.html#respond Wed, 17 May 2017 23:12:44 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1675 Yumurtalı sandviçleri hazırlayan usta adeta sanat icra ediyor. Yumurtayı kırmasından tutunda , spatulayı kullanışı , malzemeyi soslayışı , karınaca gibi. Seyrederken insan yorulacak . yaptığı işten zevk almak bu olsa gerek.

İşimi severek yapıyorum diyenler bir de bunu seyretsin. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

İşimi severek yapıyorum diyenler bir de bunu seyretsin. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/isimi-severek-yapiyorum-diyenler-bir-de-bunu-seyretsin-1675.html/feed 0 1675
Maymundaki zekaya bakın. Gözlerinize inanamayacaksınız. http://www.habermuhtesem.com/maymundaki-zekaya-bakin-gozlerinize-inanamayacaksiniz-1672.html http://www.habermuhtesem.com/maymundaki-zekaya-bakin-gozlerinize-inanamayacaksiniz-1672.html#respond Tue, 16 May 2017 21:48:51 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1672 Hayvanat bahçesinde kafeste yaşayan bir maymun oradaki bir çuvaldan gayet güzel kendine hamak yapıyor. Gerçekten inanılır gibi değil hem zeka hem beceri .

Maymundaki zekaya bakın. Gözlerinize inanamayacaksınız. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Maymundaki zekaya bakın. Gözlerinize inanamayacaksınız. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/maymundaki-zekaya-bakin-gozlerinize-inanamayacaksiniz-1672.html/feed 0 1672
Ayıyı uyutmadan kurtarmaya çalıştılar ve ŞOK görüntüler http://www.habermuhtesem.com/ayiyi-uyutmadan-kurtarmaya-calistilar-sok-goruntuler-1669.html http://www.habermuhtesem.com/ayiyi-uyutmadan-kurtarmaya-calistilar-sok-goruntuler-1669.html#respond Tue, 16 May 2017 21:35:53 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1669 Siyah ayı başından çıkaramadığı bidonla sağa sola koşturuyordu. Henüz tam yetişkin olmasa da ayı ya uyuşturucu vermeden yardım etmeye çalışarak büyük risk aldılar .Bidonu uzun bir uğraşla çıkardıklarında sanki hayvan kendisine yardım edildiğini anlamıştı ve serbest kalınca kimseye saldırmadan uzaklaştı.

Ayıyı uyutmadan kurtarmaya çalıştılar ve ŞOK görüntüler yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Ayıyı uyutmadan kurtarmaya çalıştılar ve ŞOK görüntüler yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/ayiyi-uyutmadan-kurtarmaya-calistilar-sok-goruntuler-1669.html/feed 0 1669
Michelle McGowan insanlara yardım için sesleniyor. http://www.habermuhtesem.com/michelle-mcgowan-insanlara-yardim-icin-sesleniyor-1666.html http://www.habermuhtesem.com/michelle-mcgowan-insanlara-yardim-icin-sesleniyor-1666.html#respond Mon, 15 May 2017 14:44:06 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1666 İktiyozis adı verilen bu hastalığın kelime anlam olarak "balık cildi" demektir. Bu hastalığın görüldüğü insan ve hayvanlar balığın pullarını andıran bir görünüm oluşur.Bu kalıtsal hastalık tamamen doğuştandır ve bulaşıcı değildir. Aynı ebeveynlere ait birden fazla bebeğin bu durumda doğma ihtimali çok yüksektir.

Michelle McGowan insanlara yardım için sesleniyor. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Michelle McGowan insanlara yardım için sesleniyor. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/michelle-mcgowan-insanlara-yardim-icin-sesleniyor-1666.html/feed 0 1666
Balıkçılardan ıslatan aksilikler. http://www.habermuhtesem.com/balikcilardan-islatan-aksilikler-1663.html http://www.habermuhtesem.com/balikcilardan-islatan-aksilikler-1663.html#respond Mon, 15 May 2017 11:44:55 +0000 http://www.habermuhtesem.com/?p=1663 Balıkçılık heyecan verici hobilerin ilk sıralarında oldukça eğlenceli bir uğraşıdır. Bazen de istemeden enteresan aksilikler yaşanabiliyor ve bunlar çoğunlukla sırılsıklam bitiyor. En kötüsü de balığı kaçırmak.

Balıkçılardan ıslatan aksilikler. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Balıkçılardan ıslatan aksilikler. yazısı ilk önce Haber Muhteşem üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.habermuhtesem.com/balikcilardan-islatan-aksilikler-1663.html/feed 0 1663