Haber Muhteşem

Genç kadının söyledikleri jandarmayı şok etti, öz kızının dedikleri duyulunca da…


Kadın 36 yaşındaydı, bekardı, çocuğunu doğurunca soluğu jandarmada aldı ve…
06 Ekim 2017 - 5:21 'de eklendi ve 2068 kez görüntülendi.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız

  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin…

0
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

kadin-36-yasindaydi-bekardi

Genç bir kız doğum yaptıktan 1 hafta sonra… Ne evliydi ne de başka bir şey… Sonraki gün gizlice jandarmaya gitti, komutanın yanına gitti ve başladı olayları anlatmaya. Sonra mahalleli duydu olanları, Amca dedikleri yaşlı adam böyle bir şeyi nasıl yapabilirdi, Oysa bilmiyorlardı işi aslını, Yaşlı adam açmadı kapıyı, zorla içeri girdiler ve inanılmaz bir manzara ile karşılaştılar… 

Genç kadının söyledikleri jandarmayı3

Yaşlı adamın öz kızı cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi, adam ilaç içti ve intihar etti. SAMSUN, Bafra’da öz kızına cinsel saldırıda bulunduğu öne sürülen 62 yaşındaki Osman A. ilaç içerek hayatına son verdi. Olay, Bafra’nın Fener Mahallesi’nde meydana geldi.Genç kadının söyledikleri jandarmayı2

Doğum yaptıktan 1 hafta sonra jandarmaya giden 36 yaşındaki L.A isimli kadın öz babasından şikayetçi oldu. İfadesinde öz babasının cinsel saldırısında bulunduğunu söyledi. Kadının jandarmaya gittiği duyulmuş olmalı ki aynı vakitlerde Osman A.’nın ilaç içip intihar ettiği bildirildi.

 

Genç kadının söyledikleri jandarmayı1

Olayı duyan mahalleli ve adamın komşuları, 62 yaşındaki Osman A.’nın evine gittiler. Fakat kapı açılmıyordu, hemen jandarmaya ve sağlık ekiplerine haber verildi. Eve zorla girmeyi başaran ekipler Osman A.’ya ilk olarak gerekli müdahaleleri yaptılar fakat öldüğü tespit edildi.

 

cenaze

Cenazesi ise cenaze aracıyla otopsi yapılması için Bafra Devlet Hastanesinin morguna kaldırıldı. Kızı ise bebeğiyle birlikte bölgedeki bir kadın sığınma evine yerleştirildi. Jandarmanın olayla ilgili soruşturması devam ediyor. L.A.’nın çocuğunun kimden olduğu henüz net olarak açıklanmadı.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER