Haber Muhteşem

Kalp damar yağlanmasını önleyici. Damar tıkanıklığına karşı. Kalp damar sağlığı için muhteşem bir kür.


Devamını Oku…
28 Kasım 2017 - 2:28 'de eklendi ve 554 kez görüntülendi.


Kalp damar yağlanmasını önleyici. Damar tıkanıklığına karşı. Kalp damar sağlığı için muhteşem bir kür. Peki bu kür nasıl hazırlanır? Hangi hastalıklara faydalıdır?

Bu karışımı kalp damar tıkanıklığı bulunan kişiler  uygulayabilir. İçerisinde bulunan maydanoz,sarımsak, limon ve sudan oluşan bu kürü herkesin evinde bulunan malzemelerle yapacağız. Hazırlayacağımız bu kür kalp damar sağlığınızı koruyacak. Bu kürü senede 1 veya 2 defa yapmanız yeterli olacaktır.

İşte sarımsak, limon, maydanoz ve su ile hazırlayacağımız kürün yararları; Sarımsak, limon, maydanoz kürünün faydaları: Kalp damarlarının içten yağlanmasını engeller. Kalp damarlarında plak oluşumunu engeller.Kalbi besleyen damarların daralmasını ve tıkanmasını engelleyicidir. Kan dolaşımını  düzenler. Kalp damarlarını açarak daha rahat çalışmasını sağlar.

Kullanılacak malzemeler; 1 diş sarımsak, 10-12 tane taze maydanoz, Yarım  taze sıkılmış limonun suyu, Yarım su bardağı klorsuz su

Hazırlanışı; Bu kürü hazırlarken bir mutfak robotu ya da  blender’ a ihtiyacınız olacak. Öncelikle maydanozları saplarıyla beraber  elinizle parçalayarak  robota koyun. Üzerine limon suyunu ekleyin.Sarımsağı doğrayarak hazırladığınız karışımın içerisine ekleyin. Sonra yarım bardak suyu da ekledikten  sonra robotunuzu çalıştırın. Yaklaşık  1 -1 buçuk dakika bu karışımı karıştırın. Hazırladığınız bu kürü sabah kahvaltı yapmadan yaklaşık olarak  20 dakika önce aç olarak tüketin. Damar tıkanıklığını tedavi edici bir karışımdır.

Bu kürü uygulamaya  başladığınız ilk 3 gün sarımsaklı olarak, ikinci 3 gün sarımsaksız ve son 3 gün ise tekrar sarımsaklı olarak devam edilir. 9 gün bu şekilde kullanıldıktan  sonra 3 gün ara verin. 3 gün ara verdikten sonra yine 9 gün aynı uygulamayı tekrarlayın ve sonlandırın.

Maydanoz Limon Sarımsak Kürünün Zararlı var mıdır?
Şayet düşük bir  tansiyonunuz varsa  bu kür tansiyonu biraz düşürebilmektedir. Bu nedenle düşük tansiyonlu  olan kişilerin damar tıkanıklığı kürünü kullanırken  dikkat etmesi gerekir.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER