Haber Muhteşem

Kandaki protein gibi bazı maddelerin taşınması lazım. Bu taşıma işlemi işlemini yapan taşıyıcıların sağlam olması lazım.


Kas ve kemik güçsüzlüğü için inanılmaz etkili kür…
27 Ocak 2018 - 14:14 'de eklendi ve 6404 kez görüntülendi.


Kandaki protein gibi bazı maddelerin taşınması lazım. Bu taşıma işlemi işlemini yapan taşıyıcıların sağlam olması lazım. Kas ve kemik güçsüzlüğüne karşı bu habere dikkat…

Bu taşıyıcılarda meydana gelecek bozukluklar kas ve kemiklerin güçsüz kalmasına sebep olur. Kaslardaki ve kemiklerdeki güçsüzlüğün vücudumuza birçok zararı vardır.

En başta vücut ağırlığının taşınmasında güçlük çekilir, en ufak bir harekette kaslarda ve kemiklerde yorulma, ağrı meydana gelir.Kaslardaki protein alıcılarının iki ucu kapalı olursa da bu hastalık çıkar.Kas erimesi varsa kaslarda protein eksikliği vardır.Kasları güçlendiren proteinlerdir.Kemik erimelerinin neden ise kalsiyum ve potasyumdur.

Kas ve kemikleri güçlendiren birçok kimyasal ilaç vardır.Bu ilaçların birçok da yan etkileri görülür. Bu yan etkilerden kurtulmak için yapacağım şey , bitkisel tedavi yöntemlerini denemektir.

Bu haberimizde İbrahim Saraçoğlu‘nun kas ve kemikleri güçlendiren kürünü vereceğiz… MALZEMELER: BİR TATLI KAŞIĞI TESTERE DİŞLİ ASLAN PENÇESİ, BİR TATLI KAŞIĞI ÇOBAN ÇANTASI, BİR BARDAK SUYAPILIŞI: Bir kabın içine 1.5 bardak su ilave edilir.Kabın içine daha sonra bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesi, bir tatlı kaşığı çoban çantası ilave edilir ve kısık ateşte 10 dakika kaynatılır.

Kaynatıldıktan sonra ılımaya bırakılır. Elde edilen kür yemeklerden 2 saat sonra bir su bardağı içilir. Bu işlem 1 ay boyunca devam etmelidir. Daha sonra ara verip 2.5-3 ayda bir tekrar edilmelidir.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR – 1 kez PAYLAŞ HERKES FAYDALANSIN

Okuduğunuz için Teşekkür ederiz. Okursanız sadece siz faydalanırsınız fakat paylaşırsanız herkes faydalanır. Lütfen 1 kez paylaşın…

Bu bilgiler size yardımcı oldu mu? Öyleyse arkadaşlarınızla paylaşarak başkalarınında faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Eğer Paylaştıysanız sizlere bir kez daha teşekkür ederiz…

Her gün paylaştığınız faydalı bilgiler, haberler ve ibretlik, ders veren hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız, sayfamızı takip edebilirsiniz.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER