Haber Muhteşem

Kocası Kendisine Soğuk Davranan Kadına 5 Tavsiye! Bu tavsiyeleri okuyup mutlu ve huzurlu bir yuva için sağlıklı davranışları öğrenebilirsiniz.


Kocası kendisine soğuk davranan kadın ne yapmalı?
27 Ağustos 2017 - 6:46 'de eklendi ve 1704 kez görüntülendi.


 

Kocası soğuk davranan kadına 5 tavsiye! Eşinizi çok seviyorsunuz, ama siz her şeyi yapmanıza rağmen yinede eşiniz size soğuk davranıyorsa bu tavsiyeleri deneyin kardeşlerim.

 • Denemekten zarar gelmez…

Selamünaleyküm ben 4 senelik evliyim eşim imam görücü usulüyle evlendik kocam 27 yaşında ben 23 kocam evlenmeden önce herhangi bir bayanla konuşmamış benimle tanıştığında dahi içine kapanık biriydi. Eşimin  beni sevdiğinden emin olsam da  evlendiğimizden bu yana aramızda bir  soğukluk  var pek çok şey denediysem de  bu problemi aşamıyorum bu durum  kavgalara sebep oluyor.Ama kocam  bu durumu bir problem olarak kabul etmiyor, bundan dolayı yardım almakta istemiyor. 2 yaşında bir oğlum var bizim yaşadığımız bu iletişimsizlikten çocuğumda  etkileniyor. Kocam sürekli bahaneler üretiyor üniversiteye gittiği için kafam dolu deyip beni susturuyor. Çoğu zaman  haftalarca ben istemesem o istemiyor. Bana yardımcı olabilir misiniz bu konuda ne yapabilirim. Allah rızası için yardım edin. Kocamı  çok seviyorum bu sıkıntının  evliliğimizi bitirmesinden çok korkuyorum. Çünkü her kadın sevdiği kişi  tarafından arzulanmak ister…

 

 • Ve aleykum Selam
  Kısa bir sürede aşılabilecek bir problem  içinde bulunmuyorsunuz. Uzun süreli çözümde de en çok size rol düşüyor. En iyi yardımı siz kendinize yapabilirsiniz, başka birinin size önemli ölçüde yardımı olmaz aslında. Kendinizi önemsenmiyor  gibi kabullenmeyin. Kocanızın genelde bir cinsellik ihtiyacı yetersizliği var gibi görünüyor.
 • Bu durumda  sizin için bir nimettir esasen. Sizi beğenmediği veya sevmediği  için böyle yapıyor olsaydı bir başka sıkıntı (yani başka bir kadın) ile uğraşmak zorunda kalacaktınız, probleminizin  çözümü de ona göre daha da zor olacaktı. Bu konuyu devamlı bir şekilde irdeleyerek yara haline getirmemelisiniz. Bir süre için mesela üç beş ay bu konuyu hiç irdelemeyin. Büyük olasılıkla o sizi itecek duruma gelecektir. Siz üstüne düştükçe o kaçıyor.

 Kocas¦- so¦şuk davranan kad¦-na 5 tavsiye3Kocanızın beğendiği renkleri, sevdiği yemekleri,hoşuna giden şakaları, birlikte  olmaktan keyif aldığı akrabalarını öğrenin.Eşinize  onlarla yaklaşın. Mesela eşiniz gri renkten hoşlanıyorsa siz gri giyinin. Dayısıyla bir ortamda bulunmak onu mutlu ediyorsa  dayısını ziyaret etmeyi isteyin. Dayısının eşi ile aranızı daha sıcak bir hale geliştirin. Bu konuyu bilenlerin sayısı armasın. Eşinizle yaşadığınız bu konuyu kimseye anlatmayın. Hem başkalarının size doğru dürüst bir faydası olmayacağı gibi hem de kendinizde daha da derinleşen bir hastalığa( yaraya) dönüşecektir bu durum.

 

Kocas¦- so¦şuk davranan kad¦-na 5 tavsiye5

 • En mühim  göreviniz de şu olsun:
  Eşinizin uyku derinliği takvimini tespit edin. Yani uykuya hemen mi dalıyor yoksa saatler ilerledikçe mi dalıyor bunu anlamaya çalışın. Mesela kimisi  yatağa yattığı anda uykusu hemen derinleşir bazısının da ilerleyen saatlerde uykusu derinleşebiliyor.
 • Eşinizin  uykusunun en hafif olduğu zaman dilimi ise o zamanda kendinizi eşinize sunun. Kendinizi eşinize sunarken kaba bir şekilde yapmayın. Kedinin sütün etrafındaki  hali gibi bir durum size küçük bir örnek olabilir.
  Ve dua edin. Allah’a yalvarın, çok çok dua edin. Kur’an ayetleri okuyun. Şeytan sizden de eşinizden de uzak kalmaz başka şekilde. Allah’a emanet olun.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
 • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
 • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER