Haber Muhteşem


İhtiyacı olan, Bu Bitkiyi Denemek İsteyenler için 1 Kez Paylaşalım…Manisalı Lütfü Acet: “Bu Bitki Kanseri 20 Günde Yeniyor!”
31 Ocak 2018 - 11:50 'de eklendi ve 6076 kez görüntülendi.


Manisalı Lütfü Acet Bu bitki ile Kanseri 20 Günde Yendiğini Söylüyor!

Lütfü Acet Manisa’da yaşıyor ve kendi topladığı otlar ile insanların hastalıklarına şifa olmaya çalışıyor. Lütfü Acet, kanseri ölüm noktasında iken bu bitkiler vesilesiyle iyileştiğini anlatıyor.

Kanser otu diye anılan bu otun 20 günlük kullanımının ardından kanserin vücuttan atıldığını açıkladı.  Lütfü Acet, ” Yıl içinde bahar ayları ve Ağustos ayı arasında kanser otunun toplanması gerekiyor. Ağustostan sonra olmaz. Belirli yükseltiye sahip dağlık bölgelerde yetişiyor.”

kanser-otu

“1987 yılından bu yana yani 30 yıldır ben bu otu kanser hastalarının ulaşmasını sağlıyorum. Bunu da sadece Allah rızası için yapıyorum. Hastalardan herhangi bir ücret kabul etmiyoruz. Bir kuruş almışlığımız yok”  şeklinde konuşuyor. Yapışkan andız (İnula viscosa) otunun çiçek açmış hali:

inula-viscosa

“20 GÜNDE KANSERİ BİTİRİYOR” 20 günlük bir kullanımın ardından kanserin tamamen tedavi edileceğini belirtiyor, “Kanser hastası 20 gün bu ottan kullanırsa hiçbir şeyi kalmaz. Bütün kanser türleri için geçerli. Son zamanlarda çok yoğun bir talep var. Artık isteğe yetişemiyoruz. Topladığımız otları sadece bize gelene veriyoruz artık, durumu acil olana daha çabuk ulaşmak istiyoruz”diye konuştu.

6 YILLIK KANSERİ YENDİM

Kanserden ölmek üzereyken bu ot ile tedavi olduğunu söylüyor, “Kendim yaşadım bu acıyı. Bu hastalığı 6 sene geçirdim. Profesörler hiçbir şekilde tedavi olamayacağımı, öleceğimi söylediler. Gırtlak kanseriydim. Kara kara düşünürken bir şekilde bu kanser otu karşıma çıktı.

Kaynatıp içtim, kanatıp içtim. 30 gün boyunca. Sonra kontrole gittiğimde hiçbir belirtinin kalmadığını söyledi doktorlar. Nasıl bir duygu olduğunu çok iyi bildiğimden kanserden dertli kişilere yardım etmek istiyorum. Ben nasıl şifaya kavuştuysam, onların da kavuşmasını istiyorum”

Bu bitkinin isminin çoban çırası veya pelin otu olduğu söylenmekte, ayrıca resimlerden bakıldığına göre en kuvvetli ihmali yapışkan andız otu.

Lütfü Acet, Manisa’nın Akhisar İlçesinde Seyit Ahmet Türbesini ihya etmeyi kendine göreve edinmiş. 70-80’li yaşlarda ve bu otu Manisa Akhisar’da Seyit Ahmet köyünde keşfetmiş. Bu köyde bu bitkinin yetiştiği belirtilmekte. Köye gitmeniz durumunda bitkiyi bulabileceğiniz ve nasıl kullanılacağını detaylı bir şekilde öğrenebileceğiniz belirtiliyor.

Fakat bitkinin sadece Manisa’da değil aynı zamanda Akdeniz-Ege sahil şeridinde 800-900 metre rakımda yetiştiği de iddia ediliyor. Yapışkan andız otunun ise Türkiye’nin hemen hemen her yerinde yetiştiği biliniyor. İsimle beraber görseline de özellikle dikkat etmenizi doğru bitkiye ulaşmanız açısından tavsiye ediyoruz.

KANSER OTU NASIL KULLANIMALI?

“1 litre suyu kaynattıktan sonra 2-3 orta boy otun dalından elinizle bölerek kaynayan suyun içine atıp 12 dakika (10-15 dakika) kaynatın. Kaynattıktan sonra cam bir sürahiye doldurun. Elde ettiğimiz 1 litre suyu uyandıktan sonra tekrar yatağınıza gidinceye tüketin. 21 gün bu işleme devam edilip hastalığınızın durumunu tekrar kontrol ettirin. Büyük ölçüde değişme olması gerektiği söyleniyor. İnsan zaten kendinde bu durumu hisseder. Daha da emin olmak isterseniz tekrar doktor kontrollerinden geçerek durumu teyit edebilirsiniz.” Eğer sizde de başarılı sonuç verirse lütfen yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

KANSER OTUNU NASIL SAKLANMALI?

Yeşil olarak temin ettiğiniz kanser otunu güneş görmeyen bir yerde ya da odada sererek kurutmalısınız. Daha sonra demetler haline getirip yine güneş görmeyen çürümeyecek bir yerde muhafaza edebilirsiniz.

HANGİ TÜR KANSERE İYİ GELDİĞİ SÖYLENÜYOR?

Alınan bilgilere göre, şu kanser türlerine iyi geldiği iddia ediliyor; gırtlak, ağız, meme kanseridir. Diğer tüm kanser çeşitlerine de iyi geldiği söyleniyor.

ÖNEMLİ UYARI: Otu kullanırken eğer bir yan etkisini görürseniz hemen doktora başvurun ve otu kullanmayı bırakın. Bu ot henüz her hangi bir tıp otoritesi tarafından onaylanmış değil. Sadece kullanıp şifa bulduğunu söyleyen insanların tavsiyesi.

Bu yazı o iddiaların haber haline getirilmiş ve sizlerle paylaşılmış halidir. Bu bilgiler tecrübeye dayalı bilgilerdir.  Şifa Allah’tandır. İnşallah bu iddialar kişiye özel durumlar değildir ve bu bitki herkes için faydalıdır.


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER