Haber Muhteşem

Rüyasında Gördü ve Gittiği Yerde Öyle Bir Şeyle Karşılaştı Ki


Devamını Oku…
10 Kasım 2017 - 18:05 'de eklendi ve 3002 kez görüntülendi.


Her gece rüyasında bir ses duyduğunu anlatıyor, o ses adama gel çıkart beni evinin altından diyormuş sonra bu rüyasına daha fazla dayanamıyor ve rüyasından gördüğü yeri kazmaya gidiyor sonra ise…

Rüyasında Gördü ve Öyle Bir Şeyle Karşılaştı ki…

İşte Okuyanların Gözlerine İnanamadığı O Haber!ruyasinda-gordu-ve-gittigi-yerde-oyle-bir-seyle-karsilasti-ki-2

Hatay İskenderun ilçesinde meydana gelen esrarengiz olayda sürekli rüyasında bir sesin onu yönlendirdiğini söyleyen adam evinin altında bakın ne buldu. Rüyasındaki bir ses tarafından yönlendirildiğini iddia eden adamın anlattıkları gerçekten de çok ilginç.

Esrarengiz olayın sonucunda ortaya çıkanlar medyada geniş yer buldu.Rüyasında duyduğu sese kulak veren Arafat Güllü, evinin alt katında bir kralın mezarının olduğunu iddia edip yaptığı kazıda insan minyatürü şeklinde heykel bulduğu ortaya çıktı.

ruyasinda-gordu-ve-gittigi-yerde-oyle-bir-seyle-karsilasti-ki-1

Daha önce de bulduğu tarihi eserleri Antakya Arkeoloji Müzesi’ne teslim eden  A.Güllü, evinin incelenmesi için yetkililere çağrıda bulundu. A. Güllü 35 yaşında ve İskenderun Esentepe Mahallesi’nde yaşamakta. Ünivesite mezunu elektrik tesisatçısı olarak çalışmakta.

Bulduğu kalıntıları ise müzeye teslim etmekten geri durmamış. Evinin yakınlarında bir kralın mezarı olduğunu iddia ederek yaptığı kazılarda heykeller ortaya çıkarmış.

ruyasinda-gordu-ve-gittigi-yerde-oyle-bir-seyle-karsilasti-ki-5

Daha önceleri evimin altında bulduğum parçaların Roma döneminden olduğu devletin müzesi tarafından tescillendi, yetkililerden bu evde araştırma yapmalarını istiyorum” dedi.

Yetkililere çağrıda bulunan adam, evinin araştırılmasını istediği belirtiyor.

Roma döneminden kalan kalıntıların müzeye teslim edildiği belirtildi.

Adam bu durumu arkadaşlarına da anlatmış. Rüyasında gördüğü yerde bir hazine olduğunu düşünmekteydi.

Bu  durumu arkadaşıma anlatıp evimin altından beni çağırdıklarını söyledim. O ses bana dedi ki, ‘sana parçaların en güzelini vereceğim.

Git evinin altındaki taşı kaldır.’ Ben de gidip evimin alt kısmında bulunan taşı kaldırdığımda bir heykel ile karşılaştım. Evimin altında yüklü miktarda hazine olduğunu düşünüyorum diyerek açıklamada bulundu


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER