Haber Muhteşem

Hamile olduğunu nasıl bilmez?


Şaka Değil Gerçek! – Karın Ağrısıyla Uyandı, Çocuk Doğurdu
13 Kasım 2017 - 21:47 'de eklendi ve 1136 kez görüntülendi.


Karın Ağrısıyla Uyandı, Çocuk Doğurdu!

Şaka Değil Gerçek! Olmayacak bir şey yok, böyle ilginç olaylar da her gün dünyanın farklı farklı yerlerinde meydana gelmekte. Amerika’da meydana gelen olay birçok gazetede yer buldu. Kadının anlattıkları ve kadınla yapılan röportaj üzerine bina edilen haberi sizlere aktarıyoruz.

California’da gecenin bir yarısı karın ağrısıyla uyanan kadın, suyunun geldiğini görüyor ve bu duruma çok şaşırıyor. Çünkü sadece karnının ağrıdığını zannediyor, işin en ilginç yanı ise kadın hamile olduğunu bilmediğini söylüyor. Her ne kadar siz yok artık olmaz öyle şey deseniz de kadının söyledikleri bu şekilde. İşte kendi ağzından dinleyin…“Gece yarısı uyandım ve sadece karnımın ağrıdığını sandım” diyen kadının olayın devamını şöyle anlatıyor.

35 yaşındaki Jennifer Favela, hamile olduğunu doğum sancıları çekmeye başlayana kadar fark etmedi. Doğum sancıları başladıktan sonra olayı fark eden kadın hayatının şokunu yaşadı.

CBS muhaberine ise olayı şöyle anlattı, “Şok Olmak Yaşadığım Şeye Yaklaşamaz Bile” (“Shocked is an understatement”) Böyle bir şey nasıl olabilir, hamile olduğunu nasıl fark etmez sorusu ise tam bir muamma.2 çocuk annesi olan Favela isimli kadının, 13 yaşında bir kızı ve 7 yaşında bir oğlu var.

Favela, hayatında hiç bir zaman sabah bulantısı olmadığını eşi ise hamilelikle ilgili tek işaretin eşinin biraz kilo olması olduğunu söylüyor.

Eşi Parungoa bebeğin doğumunda ebelik yapıyor ve evlerinin holünde doğum gerçekleşiyor.

Doğum sırasında acil yardım ekipleriyle telefonda olan baba, şöyle konuşmuş, diğer çocuklarının doğumlarında gördüklerine ve telefonda acil yardım ekiplerinden aldığı bilgilerle doğuma yardımcı olabilmiş. Babanın ve telefondaki uzmanların yardımlarıyla evde gerçekleşmiş doğum.

Ancak doğum sonrası eve ulaşabilen ambulans ile hastaneye giden anne ve yeni doğmuş bebeğin yolculuğu çift tarafından Snapchat’te yayınlanmış ve facebook’ta paylaşılmış.

(Asri Haber Tercüme Haberi)


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER