Haber Muhteşem

PAYLAŞALIM HERKES FAYDALANSIN!


Şeker hastalarına doğal çare..!
22 Ocak 2018 - 9:49 'de eklendi ve 6488 kez görüntülendi.


Diyabet ikiye ayrılıyor, bunlar tip 1 ve tip 2 şeklinde ayrılmaktadır. Birincisi için değil fakat ikinci tip diyabet için kullanacağınız doğal kürlerin gerçekten çok faydasını görebilirsiniz.

Diyabet belirtilerini 5 gün içerisinde azaltacak hatta ortadan kaldıracak kürler bulunmakta hem de evde bulunan 2 basit malzeme ile…

Şeker hastalığı pankreas tarafından üretilmesi gereken insülinin yeteri kadar üretilmemesi veya hiç üretilmemesi durumudur. Bazı durumlarda ise üretilen insülin vücuda yeterli gelmemektedir. Bu hastalığın devamında insülin üreten hücrelerin azalması da görülebilmektedir.Tip 1 – Bu tür diyabette pankreas insülin üretimi yapmaz. Tip 2 – pankreasın yeteri kadar insülin üretmediği veya üretilen insülinin vücut tarafından yeterli veya etkili bir şekilde kullanılamaması durumudur.

Diyabetin neden olduğu tam olarak bilinmemektedir fakat genetik, obezite, diyet veya egzersiz yetersizliği tip 2 diyabetin oluşmasında ve ilerlemesinde önemli rol oynamaktadır.

Diyabеtin belirtileri nelerdir? 🔷 Aşırı susuzluk 🔷 Sık idrara çıkmak 🔷 Bulanık görüş 🔷 Aşırı açlık 🔷 Artmış yorgunluk🔷 Hızlı, alışılmadık kilo kaybıMalzemeler: 1 yemek kaşığı karanfil, 2 adet çubuk tarçın, 5 litre temiz su. Hazırlanışı: Tarçın ve karanfilleri şişelenmiş bir suyun içine ekleyin ve buz dolabında  4, 5 gün kadar bekletin.

Sonra da karışımı süzün ve suyunu her sabah boş mideye yarım bardak tüketin. Bu kürü 4 gün kadar kullanın ve sonra yenisini yapın. Üç şişe kullandıktan sonra bir süre ara verin.

Bu kür şeker hastalığı için kullanılan doğal bir çaredir. Bu kür ile paranızı kurtarın ve sağlığınıza kavuşun. Sadece 5 gün gibi kısa bir sürede bu korkunç hastalığın hafiflemesini sağlayabilir veya etkilerinden tamamen kurtulabilirsiniz.

Fakat unutmayın şeker hastalığının azaltılmasında etkili bu doğal kür her diyabet hastasına uygun olmayabilir. Ciddi diyabet hastalarının ilaçlarını bırakıp bu kürü kullanması asla uygun değildir. İlaç değil yardımcı doğal kürdür.

PAYLAŞALIM HERKES FAYDALANSIN


Her gün paylaştığımız haberler, faydalı bilgiler, ibretlik hikayeler ana sayfanıza düşsün istiyorsanız
  • aşağıda yazan BEĞEN butonuna basın ve Facebook sayfamızı beğenin...
  • Sayfamızı Beğendiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

Bunları Gördünüz mü?

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER